Подяка дарувальникам

Висловлюємо щиру подяку

Генеральному консульству Грузії у м. Одеса,

особисто Генеральному консулу пану Зурабу Квачадзе

за співпрацю з Бібліотекою та дарунок книги «Грузини в Одесі: історія та сучасність». Це прекрасно видане змістовне видання, у якому використані рідкісні документи (у тому числі з фондів ОННБ ім. М. Горького) є свідченням плідного україно-грузинського співробітництва у сфері культури, виявом пошанування тим людям, які у спільній праці закладали основи благополуччя нашого міста.

 

 

Бібліотека щиро дякує за подаровані для бібліотечного фонду видання:

           

   Членам Ученої ради: Крисілову Анатолію Даниловичу, Петровій Наталії Олександрівні, Лісенку Вадиму Андрійовичу;

             віце-президенту Всеукраїнської академічної спілки спеціалістів професійної оцінки наукових досліджень та педагогічної діяльності

 Павлову Валентину Володимировичу; Прокопенку Олександру Адольфовичу,

директору ОБМ ім. М.К. Реріха Петренко Олені Григорівні,

члену НСХУ, НСХРФ Химочці Степану Івановичу. 

            Завдяки виділеним коштам мецената і благодійника, директора Одеського центру ділового співробітництва, лауреата галереї “Люді щедрих сердець” Шемякіна Леоніда Петровича, Бібліотека мала змогу придбати цінні видання – прекрасні художні альбоми з українського народного мистецтва.

            Книги з питань економіки, історії, юридичних наук, індустрії туризму, мистецтва, архітектури, краєзнавчі, літературно-художні видання та ін. поповнять фонди нашої книгозбірні і стануть у нагоді її користувачам: науковцям, мистецтвознавцям, фахівцям та студентству.

Створено: 29.12.2010
Переглядів: 1967© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.