На допомогу науковцям. Партнерство

6 липня 2017 р. працівниками відділу зв’язків з громадськістю і реклами ОННБ на базі кафедр управління фінансів та адміністрування МКА/МАУП було проведено День інформації на тему: «На допомогу науковцям та студентам по вивченню програм маркетингу та інноваційного менеджменту».

Про важливість подібних заходів йшлося у вітальному слові в.о. директора ОІ МАУП, професора, декана денного факультету МКА Олени Каракасіді (на фото у центрі). Вона відзначила плідність багаторічної співпраці Академії та ОННБ, корисність різноманітних бібліотечних інформаційо-просвітницьких заходів, зокрема тематичних Днів інформації, які допомагають у професійній діяльності викладачам та навчанні студентам.

1.jpg

«Формування механізму антикризового менеджменту України» – тема виступу кандидата технічних наук, доцента кафедри управління фінансів та адміністрування, заступника директора з навчальної та наукової роботи Сергія Крамського.

2.jpg

Про «Інновації як об'єкт управління» розповіла доцент кафедри управління фінансів та адміністрування, доктор філософії в галузі економіки МКА/МАУП Діана Мороз (на фото справа).

3.jpg

Огляд книжкової виставки «На допомогу науковцям і студентам по вивченню програм маркетингу та інноваційного менеджменту: видання із фондів ОННБ» провела провідний бібліотекар ВЗГіР ОННБ Валентина Колесникова. Особливу увагу присутніх привернули наступні видання:

КрикавськийЄ.В. Маркетинг та менеджмент: навчальний посібник /Є.В. Крикавський, Т.І.Данько, Н.Б Ярошевич; за наук. Ред. С.В. Князь. - Львів: Вид-во Львівської політехніки, 2016. - 93с.

Ілляшенко С.М. Інноваційний розвиток: маркетинг і менеджмент знань: монографія / С.М.Ілляшенко. - Харків: Діса плюс. - 2016. - 190с.

Наталя Чернявщук, бібліотекар МАУП та Валентина Колесникова провели бібліоурок: «Можливості, які відкриває бібліотечний каталог; електронний каталог ОННБ та правила користування ним.»

Студенти четвертого курсу спеціальності «менеджмент» провели реферативну роботу з представленими на виставці виданнями. Студентки Олександра Патлатюк та Юлія Мешелова провели практичний тренінг з менеджменту (на основі переглянутої літератури)

 

Створено: 11.07.2017
Переглядів: 364© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.