Підвищення медіа грамотності. Партнерство

У квітні 2017 р. Академія української преси за підтримки DW Akademie започаткувала в Одесі 4-денний тренінг з підготовки тренерів з медіаграмотності. У травні та червні 2017 р. подібні заняття знайшли продовження в ОННБ та в ПНПУ ім. К.Д.Ушинського.

foto_2__uchasniki_treningu_z_mediagramotnosti_sho_vidbuvsya_.jpg

Учасники мали нагоду оволодіти ефективними тренінговими методиками, пізнати секрети тренерської майстерності та підвищити свої знання у цій сфері. По закінченні навчання учасники отримали сертифікати, які дають їм право самостійно проводити тренінги.

foto_3_bibliograf_onnb_spasskova_o_p_razom_z_uchasnikami_tre.jpg


В ОННБ та в ПНПУ ім. К.Д.Ушинського проводила подібні заняття бібліограф, тренер Олена Спасскова (на фото крайня справа).
Студенти та працівники бібліотеки були ознайомлені з такими темами: маніпуляції, пропаганда, викривлення інформації у сучасних ЗМІ, роль критичного мислення в процесі сприйняття медіамеседжів та інформаційна безпека. Вербальне спілкування доповнювали презентації та невеличкі ігрові вставки. Загалом тренерський вишкіл пройшли близько 60 учасників.

foto_6_uchasniki_1-go_dnya_treningu_u_onnb.jpg

Створено: 06.07.2017
Останнє оновлення: 07.07.2017
Переглядів: 355© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.