Вітання

1200px-odesa_preobrazhenska_24-1-1-1.jpg Щиро вітаємо колектив
наукової бібліотеки Одеського національного університету ім. І.І.Мечникова
з нагоди 200-річчя від часу заснування
уславленої книгозбірні!

Вона була першою бібліотекою Одеси, до якої за необхідною літературою могли звертатися учні першого в місті ліцею. Це стало надзвичайною подією для мешканців Одеси та визначним етапом в культурному розвою нашого міста. Із того часу бібліотека почала рости та згодом трансформувалась в наукову бібліотеку університету. 


Завдяки унікальності своїх фондів ваша бібліотека нині є одним із найважливіших соціальних інститутів у регіоні й Україні, послугами якої щорічно користуються понад 50 тисяч користувачів з усього світу. Сьогодні наукова бібліотека ОНУ ім. І.І. Мечникова – це потужна науково-дослідна установа університету, що займається науковою роботою з вивчення фонду бібліотеки, інформаційного розкриття колекцій рідкісних та цінних видань, біографічними дослідженнями, пов’язаними з історією університету, та їх бібліографічним забезпеченням, бере участь у створенні національної бібліографії України та Державного реєстру книжкових пам’яток України.


Відрадно, що внесок університетських бібліотекарів у популяризацію історико-культурної спадщини Одещини, підготовку фахівців різних галузей, у розвиток науки і освіти регіону та України, успіхи в науково-дослідній і видавничій діяльності гідно відзначені державою – колектив Вашої бібліотеки було нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України з врученням пам’ятного знака.


Щиро зичимо працівникам наукової бібліотеки ОНУ ім. І.І. Мечникова міцного здоров'я, благоплоуччя, подальших творчих успіхів у шляхетній справі! 

З ювілеєм, дорогі колеги і друзі!

Колектив
Одеської національної наукової бібліотеки

Створено: 20.06.2017
Переглядів: 387© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.