До Дня пам’яті та примирення

4 травня 2017 року у головному читальному залі ОННБ відбулися урочистості на вшанування подвигу переможців у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, увічнення пам'яті загиблих під час війни та на виконання Указу Президента України «Про відзначення у 2017 році Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні».
Під час заходу відбулася презентація книжкової виставки «Вогняні верстви Перемоги», яка складається з чотирьох розділів: «Друга світова війна: український вимір», «Віхи пам'яті на шляху Великої Перемоги», «В об'єктиві: війна», «В ім'я України: пісня, обпалена війною». Матеріали книжкової виставки висвітлюють історію України періоду Другої світової війни; знайомлять з поезією та піснями, що були створені під час війни та наближали Перемогу.

У заході взяли участь солісти ансамблю «Ренесанс» Одеської обласної філармонії з концертною програмою «Ти ж вижив, солдате!».

Фоторепортаж

img-239.jpg

У вітальному слові Ольга Ботушанська, генеральний директор ОННБ, відзначила значущість Дня Перемоги для кожного українця і наголосила на важливості дослідження і розкриття для майбутніх поколінь документів з історії Другої світової війни

02.jpg

Бібліографічний огляд книжкової експозиції «Вогняні верстви Перемоги» провела Валентина Колесникова, провідний бібліотекар ВЗГіР ОННБ. Людмила Горєлова, член президії Ради ветеранів Приморського району міста Одеси, ознайомившись з книжковою експозицією, відзначила унікальність видань із фонду бібліотеки

renesans-ta-galina-zaharova.jpg

Виступає ансамбль Одеської обласної філармонії «Ренесанс», художній керівник – Галина Захарова

vitalne-slovo-roman-stec.jpg

З вітальним словом виступли: читець Сергій Сеславинський та Роман Стець, концертмейстер ансамблю «Ренесанс»

Створено: 08.05.2017
Останнє оновлення: 10.05.2017
Переглядів: 286© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.