До всесвітнього Дня авіації та космонавтики

З 12 квітня 2017 р. до всесвітнього Дня авіації та космонавтики в головному читальному залі експонується ілюстративна виставка «Сторінки історії: вітчизняний морський космічний флот». Це день тріумфу науки і всіх тих, хто трудився та сьогодні трудиться в космічній галузі. 

Мета виставки – ознайомити користувачів ОННБ з історією вітчизняного морського космічного флоту та постатями, що стояли біля витоків освоєння космосу і брали участь в унікальних наукових експериментах.

Виставка включає книжкові видання із фонду ОННБ, які поєднуються з експонатами, що були надані Клубом ветеранів морського космічного флоту, музеєм «Ю.А.Гагаріна» Одеської ЗОШ №35 та залом-музеєм «Морського космічного флоту» Одеської ЗОШ №78.

Представлена експозиція висвітлює історію створення спеціалізованих морських суден, що здатні підтримувати радіозв'язок з екіпажами космічних кораблів, виконувати наукові спостереження і управління космічними апаратами, траєкторні і телеметричні виміри.

Під час екскурсії виставкою учні загальноосвітніх шкіл м. Одеси та вишів мають нагоду поспілкуватися з членами Клубу ветеранів морського космічного флоту та дізнатися про особливості роботи та відпочинку на науково-дослідницьких суднах.

Експозиція стане у нагоді широкому колу користувачів.

foto_1.jpg

На фото члени Клубу ветеранів морського космічного флоту: (зліва на право) Олег та Ніна Трофімчик, Володимир Ніколаєв, Володимир Рогожін

foto_2.jpg

У рамках виставки експонується фотовиставка «Яскравий світ моря» Геннадія Маценко, 2-го механіка “НДС КЮГ”

Створено: 18.04.2017
Переглядів: 369© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.