Марк Григорович Крейн

Марк Григорович Крейн

(1907-1989)   – видатний математик. У 1990 р. в серії "Вчені Одеси" побачив світ підготовлений ОДНБ ім. М. Горького покажчик, який пізніше був повністю включений до тритомного зібрання творів ученого, виданого Інститутом математики НАН України.

До бібліотеки потрапили далеко не всі книги, подаровані М.Г.Крейну, але й вони дають уявлення про високу оцінку його творчого доробку математиками світу та про почуття поваги і захоплення, які він викликав як особистість. Ця колекція виокремлена і зберігається у фонді відділу рідкісних видань та рукописів.   У 2000 р. в серії "Книги з автографами" був виданий каталог збірки М.Г.Крейна (упорядник І.Е.Рікун). Каталог містить реєстр 150 книг з автографами. За кожною реєстраційною статтею подано подарунковий напис з дотриманням орфографії автора, наведено короткі біографічні відомості про кожного дарувальника.

Створено: 02.09.2009
Оновлено: 31.08.2017
Переглядів: 3793
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.