Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

1-2.jpg

22 лютого до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, які загинули під час Революції Гідності, було проведено зустріч з учнями Одеського центру професійно-технічної освіти.
Упродовж 2014-2017 рр. з’явилась і продовжує з’являтися література, пов’язана з Революцією гідності. Був створений детальний хронопис, який фіксує і досліджує кожен аспект цієї доленосної події: публіцистика, хроніки, фотоальбоми, художня література, збірники поезій та книги пам’яті.


1.jpg

Огляд книжкової виставки, присвячені Героям Небесної Сотні та подіям на Майдані, провела бібліограф довідково-інформаційного відділу Олена Спасскова. Вона також зробила повідомлення про нові видання з цієї теми.

2.jpg

Про значення майданівського руху розповів голова громадської організації «Одеська народна рада Майдану», провідний бібліотекар науково-методичного відділу ОННБ Арсен Григорян.
Про книжкову виставку йдеться у відео-репортажі одеського інтернет-видання «Общественный прибой».

01-1.jpg

Створено: 23.02.2017
Переглядів: 562© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.