Державна програма: поповнення бібліотечних фондів

У 2016 р. фонд Одеської національної наукової бібліотеки поповнився новими україномовними виданнями, що надійшли відповідно до наказу Міністерства культури України від 13.10.2016 № 896 «Щодо здійснення придбання україномовних книг для поповнення фондів публічних бібліотек».

3.jpg

Бібліотека отримала видання безкоштовно, у рамках бюджетної програми 1801170 «Здійснення концертно-мистецьких та культурологічних загальнодержавних заходів, заходів з виявлення та підтримки творчо обдарованих дітей та молоді, заходів, пов’язаних із забезпеченням свободи совісті та релігії, державна підтримка регіональних культурних ініціатив та аматорського мистецтва, поповнення експозицій музеїв та репертуарів театрів, концертних та циркових організацій, забезпечення розвитку та застосування української мови». Від видавництв з різних регіонів країни отримано 250 примірників (167 назв) актуальних видань, надрукованих у 2014-2016 рр., які відповідають запитам сучасних читачів.

4-1.jpg


За цільовим призначенням це довідкові, науково-популярні, літературно-художні, суспільно-політичні видання. За тематикою – сучасна художня українська література; кращі зразки світової літератури в українському перекладі; література національно-патріотичного спрямування, що популяризує ідеї зміцнення української державності та видання розраховані на широку читацьку аудиторію.

Книжковий огляд частини отриманих видань

Повний перелік отриманих видань

Створено: 16.02.2017
Останнє оновлення: 17.02.2017
Переглядів: 698© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.