Книжкові дарунки від партнера ВГО КВУ

foto_1.jpg

Фонд ОННБ поповнився книжковими дарунками нашого багаторічного партнера – Одеського відділення Всеукраїнської громадської організації „Комітет виборців України”. Видання присвячені питанням щодо надання правової допомоги громадянам України та прав людини в Україні: особам без громадянства, внутрішнім переселенцям, правам журналістів в Україні, допомоги дітям та громадянам похилого віку. Також до фондів передані видання на допомогу правовим консультантам в місцевих громадах та посібники для депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів. Видання є дуже актуальними і стануть в нагоді для користувачів ОННБ та нашої громади. Частину примірники цих видань ОННБ передасть до бібліотек Одеської області.
Бібліотека вдячна Всеукраїнській громадській організації „Комітет виборців України” за багатолітню співпрацю з Правовим центром довідково-інформаційного відділу ОННБ.

foto_2.jpg

Створено: 28.12.2016
Переглядів: 558© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.