Посол США відвідала бібліотеку

19 грудня в центрі "Вікно в Америку" відбулася визначна подія – зустріч з послом Сполучених Штатів Америки в Україні пані Марі Йованович. Присутні - члени розмовних клубів, волонтери, випускники американських програм обмінів, громадські діячі та науковці. Зустріч пройшла в невимушеній атмосфері в режимі "питання-відповідь".

1.jpg

Пані Марі Йованович. Зліва - керівник ІРЦ "Вікно в Америку" в Одесі Наталя Диба


Йованович вже працювала в Україні – перед Помаранчевою революцією вона була заступником посла. До недавнього часу займала пост заступника помічника держсекретаря США з європейських і азіатських справ.
Під час зустрічі пані посол наголосила на помітних змінах в українському суспільстві порівняно з 2004 роком, а також на пріоритетних напрямах підтримки України урядом США. Це – територіальна безпека, підтримка демократичних змін, боротьба з корупцією та культурні програми.

2.jpg


Марі Йованович підкреслила важливу роль бібліотеки та читання в житті людини (її мама працювала бібліотекарем). Улюблена книга пані посла – «Убити пересмішника» Гарпер Лі, яка порушує глибокі філософські питання та спонукає читача до роздумів.

Створено: 20.12.2016
Переглядів: 667© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.