Добро як сенс життя: до Дня Святого Миколая

12 грудня 2016 року в Одеській національній науковій бібліотеці стартувала щорічна виставкова акція «Гостинна книгарня»: до Дня Святителя Миколая, у якій взяли участь представники Одеської обласної організації української спілки глухих, діти з вадами слуху із шкіл-інтернатів № 91 та № 97, представники арт-студії «КИТ», працівники та користувачі ОННБ.

znajomstvo-z-knizhkovoyu-ekspozicyeyu.jpg

Під час заходу для присутніх було проведено бібліографічний огляд книжково-ілюстративної виставки з фонду ОННБ «Добро як сенс життя: до Дня Святого Миколая», яка містить як старовинні, так і сучасні видання, що висвітлюють житіє Святого Миколая. Адже Святитель Миколай допомагав і допомагає усім людям (не дивлячись на національність, походження, релігійні погляди); усім, що просять чи потребують на допомогу. Мабуть тому Миколай Чудотворець користується особливою любов’ю у нашого народу, його шанують і знають в багатьох країнах світу, про що юним відвідувачам розповіли бібліотекарі.

oglyad-visaki-1.jpg

Мета проведення виставкової акції спрямована на формування внутрішнього світу людини в якому відбувається розуміння величі та сили добра, що спонукає сучасників на шляхетні вчинки високої людяності, добра, благодійництва. Адже Святий Миколай своїм непростим, сповненим труднощів життя довів цю просту і завжди актуальну істину. Тому в центр уваги організатори поставили видання життєпису та легенд про Святого Миколая

aina-bulatova.jpg

pid-chas-majster-klasu-alina-bulatova-i-veronika-shevchuk.jpg

Справжнє свято творчості створили викладачі арт-студії «КИТ» Вероніка Шевчук і Аліна Булатова, які спільно з відділом зв’язків з громадськістю і реклами організували для дітей благодійний майстер-клас «Чарівна листівка». Діти мали можливість під керівництвом дизайнерів арт-студії послідовно, крок за кроком створювати власну новорічну 3D-листівку.

img_4218.jpg

Надихає на творчість і додає новорічного настрою виставка дитячих малюнків «Відкриваємо дива у буденному світі» – учнів арт-студії «КИТ», які мовою живопису висловили свої враження про добрі справи і дива Святого Миколая.

p61212-122710.jpg

tvorchi-dorobki.jpg

На завершення заходу на гостей бібліотеки чекала оглядова екскурсія, під час якої вони мали нагоду ознайомитися з інформаційними можливостями ОННБ та продемонструвати результати творчості – власноруч зроблену листівку та творчі доробки, які доречно доповнили книжкову експозицію.

Одеська національна наукова бібліотека завжди рада своїм користувачів і запрошує ознайомитися усіх охочих з книжково-ілюстративною експозицією «Добро як сенс життя: до Дня Святого Миколая, та поринути у дивовижний світ чудес і добра.

Репортаж ТРК "Круг"

Створено: 13.12.2016
Переглядів: 531© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.