Бібліотека на допомогу навчальному процесу

21 листопада 2016 року в ОННБ відбулися чергові заняття з підвищення кваліфікації для бібліотекарів шкільних бібліотек Одеси та Одеської області.

img_5338.jpg

Ліна Арюпіна, заступник генерального директора з наукової роботи, розпочала захід інформацією про інноваційні можливості ОННБ. Для присутніх було наочно продемонстровано роботу сайту бібліотеки та послуги, які можуть отримати користувачі.

img_5347.jpg

Ольга Барковська, головний бібліотекар відділу мистецтв, підготувала для присутніх лекцію про історію та особливості роботи відділу. Всім було цікаво почути про видання, які готує відділ мистецтв, та колекції, що тут зберігаються. Ольга Михайлівна продемонструвала книги, які викликають найбільший інтерес та попит у користувачів ОННБ, наприклад, особиста колекція громадського діяча, міського голови Одеси Григорія Маразлі (1878-1895).

img_5354.jpg

Наталія Прошина і Тетяна Авер’янова, фахівці відділу створення та організації електронних ресурсів, підготували електронну презентацію про бази даних власної генерації та використання електронних ресурсів бібліотеки, в т.ч. у роботі шкільних бібліотек.

img_5357.jpg

Наталія Диба, завідувач відділу міжнародних проектів, ознайомила присутніх із проектною діяльністю ОННБ, залученням до роботи волонтерів та різноманітністю послуг, які надає відділ.

img_5360.jpg

Вероніка Жимолостнова, головний бібліотекар науково-дослідного відділу, повідомила бібліотекарям про віртуальні ресурси шкільних бібліотек, а також розповіла про можливості співпраці бібліотекаря і вчителя для більш ефективної допомоги учням.

img_5336.jpg

На завершення зустрічі працівники відділу обмінно-резервного фонду Тетяна Багатова та Зоя Балан розповіли про особливості роботи відділу та зацікавили інформацією про історію головної вулиці нашого міста – Дерібасівської. Вони також відповіли на питання колег, яким чином вони можуть отримати або замовити книги через обмінно-резервний фонд бібліотеки. Задоволення від продуктивного заняття отримали і слухачі, і лектори.

Створено: 23.11.2016
Переглядів: 580© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.