До Дня захисника України

01-viyavili-fahovu-cikavist-do-proponovanih-na-vistavci-vida.jpg

12 жовтня 2016 року у рамках бібліотечної акції «Бібліотека українського воїна» та виставково-просвітницької акції, присвяченої Дню захисника України та Дню українського козацтва в ОННБ відбулась урочиста передача літератури до бібліотек військових частин та військових закладів: Будинку офіцерів, Науково-дослідного центру Збройних Сил України «Державний океанаріум», військовим навчальним закладам Одеси.

У березні 2015 р. стартувала всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна», яка була ініційована Міністерством культури України для моральної підтримки, підвищення освітнього рівня, патріотичного виховання та організації змістовного дозвілля українських військовослужбовців.

На національні бібліотеки, зокрема Одеську національну наукову бібліотеку, покладено обов’язки координувати та поширювати цю діяльність серед бібліотек півдня України.

Лише за 2015 рік у бібліотеки військових частин Донецької і Луганської областей, Будинок офіцерів, Військову академію та Військові навчальні заклади нашого міста співробітниками ОННБ було передано 4221 документ. На сьогодні кількість переданих примірників зросла до 7856.

На важливості подібної акції у своїх виступах наголошували представники вищого офіцерського складу військових частин, установ та освітніх закладів Одеси: Олег Бабенко, Сергій Бойко, Денис Зубрицький, Ростислав Шаров, Алла Смолко.  

У рамках згаданих акцій в бібліотеці також відбулась презентація книжково-ілюстративної виставки «За Україну, її волю, за життя…».

ФОТОРЕПОРТАЖ

1-oleg_babenko.jpg

Олег Бабенко

2.jpg

Сергій Бойко

2-alla_smolko.jpg

Алла Смолко

3-rostislav_sharov.jpg

Слово має Ростислав Шаров. Перший зліва Денис Зубрицький

4.jpg

Церемонія передачі бібліотечки працівниками ОННБ Тамарою Кухарук і Тетяною Богатовою 

ato-1.jpg

Огляд виставки для ветеранів ГО ветеранів АТО Ігоря Стоянова та Віктора Шухова проводить працівник ОННБ Валентина Колесникова

5.jpg

Під час презентації книжково-ілюстративної виставки

Створено: 13.10.2016
Останнє оновлення: 17.10.2016
Переглядів: 431© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.