Альтернативна екоенергетика

img_3939.jpg

З метою сприяння реалізації державної політики та рішення проблеми енергопостачання 21 вересня 2016 р. сектор інформаційного забезпечення з питань права та екології ДІВ ОННБ провів зустріч з членами авторського колективу – розробників стратегії, яка викладена в презентованій монографії «Стратегія сталого розвитку м.Одеси з акцентом на питання житлового сектору та енергоефективності».

ogliad.jpg

Фахівець інформаційного центру з питань екології ОННБ Ольга Бойко ознайомила присутніх з тематичною виставкою “Альтернативна екоенергетика: реалії та перспективи в Україні”

До зустрічі фахівці бібліотеки підготували виставку: “Альтернативна екоенергетика: реалії та перспективи в Україні”.

Енергетична криза в останні роки стала причиною багатьох негативних явищ в економіці України. Відсутність альтернативних джерел енергопостачання, в першу чергу нафти та газу, призвела до виникнення залежності від їх традиційних постачальників. Вирішення проблем підвищення енергоефективності господарського комплексу України – стратегічне завдання державної політики.  При цьому значна увага приділена підвищенню енергоефективності у житлово-кумунальній сфері та бюджетних організаціях. З ініціативи президента громадської організації (ГО) «Екологічний центр сталого розвитку України» Ю.Є.Геращенка в рамках реалізації українсько-німецького проекту «Сталий розвиток житлового господарства в Україні: сприяння місцевому розвитку та посилення ролі громадських організацій» громадськість м. Одеси розробила «Стратегію сталого розвитку м.Одеси з акцентом на питання житлового сектора та енергоефективності» та запропонувала її для реалізації міській владі.

img_3945.jpg

Основні положення Стратегії були викладені у доповіді Юрія  Геращенка, експерта і партнера німецько-українського проекту ЄС «Сталий розвиток житлового господарства в Україні: сприяння місцевому розвитку та посилення ролі громадських організацій»; президента ГО “Екологічний центр сталого розвитку України”, члена НСЖУ, юриста, еколога, громадського діяча, голови робочої групи з розробки Стратегії

img_3949.jpg

Про реформування житлово-комунального господарства (ЖКХ) м.Одеси відповідно до Стратегії, яка розроблена громадськістю, доповідає Володимир Максимович, канд. екон. наук, голови правління громадської організації “Асоціація сприяння муніципальним реформам та захисту прав міської громади”, заступника голови робочої групи з розробки Стратегії

img_3953.jpg

Про необхідність використання енергозберігаючих технологій при ОСНД йщлося у виступі Олесі Головіної, канд. екон. наук, доцента Одеського державного екологічного університету та Християнського гуманітарно-економічного університету

img_3956.jpg

Сектор житлових будинків; взаємодія ОСНД з міжнародними проектами; альтернативні джерела для ОСНД – тема виступу Валерія Гордіяна, економіста, секретаря робочої групи, голови БФ “Честь і Милосердя”

img_3955-1.jpg

img_3960.jpg

Правильні рішення економлять час та кошти. Шість кроків модернізації ІТП багатоквартирного будинку. Доповідач – Ігор Бугеря, директор ЧП  «Теплоэнергоналадка»

img_3940.jpg

Створено: 03.10.2016
Останнє оновлення: 05.10.2016
Переглядів: 396© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.