Подяка Тетяні Донцовій

moldavanka.jpg

Донцова Т. Молдаванка : записки краеведа / Т. Донцова. – Изд. второе, перераб. и дополн. – Одесса : Черноморье, 2016. – 512 с. : ил., портр., план.
Донцова Т. Молдаванка : записки краеведа / Т. Донцова. – Одесса : Друк, 2001. – 324 с. : ил., портр., план.

avtograf-2.jpg

Фонд ОННБ поповнився високополіграфічним другим виданням книги Т.Є.Донцової «Молдаванка: записки краеведа». Довгих п’ятнадцять років читачі чекали виходу «Молдаванки-2». Перша монографія побачила світ у 2001 році накладом у тисячу примірників. Книга написана у жанрі науково-популярних нарисів.
Тетяна Євгенівна, економіст за освітою, краєзнавець за покликанням, продовжувала досліджувати колоритний, унікальний район Одеси – Молдованку. Багато архітектурних об’єктів, про які йдеться у книзі, і які мали історичну цінність, зруйновано, і в теперішній час будинки продовжують зносити, зводячи на їх місці «архітектурні монстри». Це гостро ставить проблему збереження Молдаванки. Книжка вийшла за підтримки відомого в Одесі благодійника Віктора Баранського.
У дослідженні використані також документи із фонду ОННБ. Під час презентації книги, яка проходила у Золотій залі Одеського літературного музею, Тетяна Євгенівна з вдячністю за допомогу, подарувала три примірники ОННБ: у відділ краєзнавства «Одесика», відділ рідкісних видань та рукописів, відділ мистецтв. Колектив бібліотеки дякує авторові та спонсору Віктору Баранському за цінний подарунок.

Створено: 09.09.2016
Останнє оновлення: 12.09.2016
Переглядів: 635© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.