«Я син народа…»

0-1.jpg

6 вересня Одеська національна наукова бібліотека спільно з Одеською обласною бібліотекою для юнацтва імені В.В.Маяковського у рамках бібліотечно-просвітницької акції «Франкознавчі зустрічі», присвяченої 160-річчю від дня народження І.Я.Франка, провели творчу зустріч «Я син народа, … Мій поклик: праця, щастя і свобода…».

2.jpg

Відкрила захід Наталя Грищенко, завідувач читальним залом Одеської обласної бібліотеки для юнацтва імені В.В. Маяковського, яка у своєму виступі наголосила на актуальності творчості Івана Франка для молоді.

3.jpg

Анастасія Фомичова, провідний бібліограф відділу зв’язків з громадськістю та реклами ОННБ презентувала видання книжково-ілюстративної виставки «Я син народа, … Мій поклик: праця, щастя і свобода…» з фондів Одеської національної наукової бібліотеки та провела бібліографічний огляд представленої літератури.

4.jpg

5.jpg

Творчу програму «Як много важить слово…» представили учні ЗОШ №78 Владислав Лукпа та Надія Кукіна, які продекламували вірші та уривки драматичних і прозових творів Івана Франка.

6.jpg

Анна Темнюк, завідуюча сектором презентації бібліотечних фондів відділу зв’язків з громадськістю і реклами ОННБ розповіла присутнім про життєвий та творчий шлях Івана Франка, період його перебування в Одесі, а також представила ілюстрації до казок Франка за авторства Віктора Гоманюка – художника, члена НСХУ, старшого викладача відділу художнього оформлення ОХУ імені М.Б.Грекова. Вони складають цілісну експозицію – «Казковий світ Івана Франка», яку раніше презентували в національній книгозбірні у рамках «Франкової світлиці».


7.jpg

По завершенню заходу відвідувачі переглянули мультимедійну презентацію «Іван Франко в Одесі» (автор – Лілія Вукович, провідний бібліотекар відділу краєзнавства «Одесика» ОННБ).

1.jpg

Створено: 07.09.2016
Переглядів: 463© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.