День Державного Прапору України

prapor.jpg

Шановні користувачі, колеги, партнери і друзі бібліотеки! Вітаємо з Днем Державного Прапору України! Підняття державного прапору як символу свободи і незалежності втілює стремління багатьох поколінь українців до кращого життя, до утвердження державності, історичної справедливості. Бажаємо вам мирного неба, благополуччя, єдності, здійснення ваших мрій.
День Державного Прапору України встановлено на честь внесення жовто-синього стягу до сесійної зали Верховної Ради України 23 серпня 1991 року після провалу путчу в Москві. Йому передувало відзначення Дня Державного Прапору на муніципальному рівні 24 липня в Києві, адже саме цього дня у 1990 році український прапор вперше було піднято над столичною мерією. Ще раніше на території України національний прапор було піднято над львівською Ратушею 31 березня 1990 року. Свято Дня Державного Прапору України закріплено відповідними Указами президентів України 2004 і 2009 років.

Колектив ОННБ

Створено: 23.08.2016
Переглядів: 751© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.