Вітаємо!

1f.jpg

ОННБ незмінний партнер міжнародного книжкового ярмарку "Зелена хвиля". Співробітники бібліотеки беруть активну участь у роботі виставки, проведенні тематичних круглих столів та заходів з популяризації читання,  засідають в журі конкурсів тощо. За безкорисне служіння бібліотечній справі і великий особистий внесок в життя книжкової Одеси журі ХІІІ конкурсу «Одеса на книжкових сторінках» у номінації «Книжник» відзначило дипломом завідуючу відділом мистецтв ОННБ, заслуженого працівника культури України Тетяну Щурову

untitled-1.jpg

Організатори ХХ міжнародного книжкового ярмарку «Зелена хвиля» також висловили подяку Тетяні Василівні за надійне партнерство, творчий внесок у проведення книжкового ярмарку і професійну роботу в журі ХІІІ конкурсу «Одеса на книжкових сторінках» та ХІІ конкурсу «Мистецтво книги».

Колектив ОННБ щиро вітає Т.В.Щурову з високими відзнаками і зичить їй здоров’я і подальших успіхів у справі популяризації книги.

Створено: 09.08.2016
Переглядів: 430© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.