Храми України

0_b.jpg

19 липня 2016 р. в рамках проекту «Духовними сходами» в ОННБ було проведено День інформації: «Одвічні християнські цінності у суспільстві і культурі рідного краю». Для гостей було проведено бібліографічний огляд книжкових виставок: «На засадах християнства», «Оповідь про ікону» та «Храми України». Відвідувачі – родини прихильників активного просвітницького відпочинку, що вже неодноразово у програму вихідного дня включають відвідини бібліотеки з метою ознайомитись з книжковими новинками та дізнатися більше про культуру та історію рідного краю. 

1.jpg

Віктор Михальченко, директор музею «Християнська Одеса» з доповіддю: «Духовне життя Одеси крізь призму часу: перлини колекції музею “Християнська Одеса” ХІХ – ХХІ століть»

3.jpg

Про шедеври християнського мистецтва України та творчість визначних вітчизняних художників, архітекторів, скульпторів, які працювали в цьому напрямку розповіла Тетяна Щурова, завідувач відділу мистецтв ОННБ, заслужений працівник культури України. 

«Духовний світ мистецтва: пізнаємо через книгу»: бібліографічний огляд чудових альбомів релігійного живопису і ужиткового мистецтва представила Ольга Барковська, старший бібліотекар відділу мистецтв ОННБ (на фото вгорі)

4.jpg

Про нові надходження релігієзнавчої літератури повідомила Тамара Кухарук, завідувач ВЗГіР ОННБ. 

Захоплення представленою літературою виказали як діти, так і їхні батьки, які відзначили плідність подібних заходів для посилення інтересу до бібліотеки, книги, читання.

Інші матеріали цієї теми:

Духовними сходами

Мистецька майстерня

Створено: 19.07.2016
Переглядів: 707© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.