Подяка Надії Саннов-Косміаді

1.jpg

Георгій Косміаді: життя і творчість в документах: збірн. док. у 2 тт. / упоряд. : Н. Косміаді, Л. Костюк, Н. Тарасевич. – Рівне : ПП ДМ, 2009. – 659 с. : іл.

2.jpg

Збірник документів містить відомості про життя і творчість художника, архітектора і педагога Георгія Петровича Косміаді (1886-1967), який у 1916-1924 рр. минулого століття працював у Рівному. Творча спадщина художника складає понад 5000 художніх творів. Сьогодні його ім’я вписується у контекст розвитку історії мистецтв ХХ ст. Видання розраховане на дослідників історії, краєзнавства, мистецтвознавства, культурології, педагогіки, студентів і широке коло шанувальників культурно-мистецької спадщини світу.

Бібліотека висловлює подяку доньці художника Г.П.Косміаді Надії Георгіївні Саннов-Косміаді та співробітникам Одеського історико-краєзнавчого музею за це книжковий дарунок. 

Про Г.П.Косміаді на сайті ОННБ

Створено: 08.07.2016
Переглядів: 613© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.