Вітання

2602151.jpg

Колектив ОННБ вітає багаторічного друга і партнера бібліотеки, директора Одеського художнього музею Віталія Олексійовича Абрамова з 70-літтям.

Усе життя Віталія Олексійовича Абрамова пов’язане з Одеським художнім музеєм, куди він прийшов недосвідченою молодою людиною, і де став не просто директором, але й авторитетним науковцем, провідним спеціалістом з історії художнього життя Одеси, автором книг і численних публікацій. До нього звертаються по допомогу і консультації колеги не лише з України, але й країн Європи, США, Росії.

Якщо врахувати, скільки годин протягом багатьох років Віталій Олексійович проводив в читальнях ОННБ, по крупинках збираючи необхідну інформацію, як по першому слову приходив на допомогу у всьому, – думається, Бібліотека з повним правом може вважати його якщо не позаштатним співробітником, то вірним другом.

У фондах ОННБ зберігаються такі унікальні праці В.А. Абрамова, як «В.В.Кандинский в художественной жизни Одессы» (1993, наклад 20 прим.) і «Художники Югроста и агитационно–массовых мастерских Одессы, 1919-1920 гг.» (1980, єдиний машинописний прим.).

З ювілеєм Вас, дорогий Віталію Олексійовичу! Здоров’я Вам, благополуччя, плідних пошуків і творчих успіхів! Бібліотека буде з нетерпінням чекати Ваших нових книг.

 1-4.jpg

Абрамов В.А. В.В. Кандинский в художественной жизни Одессы : Документы. Материалы / Одес. худож. музей. – Одесса : Изд. «Глас», 1995. – 66 с. : ил.

Нилус П. Письма из эмиграции, 1920-1937 / сост. : В.А. Абрамов, Л.А. Еремина; отв. ред. О.М. Барковская. – Одесса : Optimum, 2008. – С. 83. (див. в електронному каталозі ОННБ)

Возвращение авангарда : матер. междунар. науч. конф., 1-4 июля 2004 г., Одесса / Сост. Александр Е. Парнис, Алена Л. Яворская; Отв. ред. Татьяна Ивановна Липтуга; Науч. ред. Александр Е. Парнис.– Одесса : Изд. центр Deluxe, 2012.– 412,[3] с. + 1 CD . – На рус. яз. (див. в електронному каталозі ОННБ

Створено: 06.07.2016
Переглядів: 510© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.