До Дня Канади

1.jpg

1 липня відзначається державне свято Канади – підписання "Акту Британської Північної Америки" (Конституційний акт 1867 року) та створення Канади. До цього свята в залі «Закордонне українство» підготовлено документну виставку.

3.jpg


Звя’зки нашої бібліотеки з Канадою дуже давні. Завдяки турботі українських братів і сестер, які різними шляхами опинилися в Канаді і створили там одну з найбільших діаспор світу, в Одеській національній науковій бібліотеці в 1997 році було відкрито Канадсько-Український бібліотечний центр, для утворення якого Канадське Товариство Приятелів України (Осередок Торонто) в рамках Проекту «Відродження» подарувало нам 24.000 книжок та періодичних видань. Неможливо скласти ціну цьому щедрому дарунку: адже всі ці документи були видані в різних кінцях світу українськими письменниками, поетами і журналістами або митцями інших країн про нашу рідну Україну. І написані саме про ті події і про тих особистостей в історії України, про які у нас не писали внаслідок тоталітарних утисків на протязі вісімдесяти років.
Ми щиро вітаємо народ Канади і разом з ним святкуємо День Канади – 1 липня. Зичимо всім людям добра, щастя, всіляких гараздів і мирного неба!

2-1.jpg

23.06.2016


Шлях Канади через віки

Створено: 23.06.2016
Останнє оновлення: 24.06.2016
Переглядів: 498© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.