Подяка Анні Чорнобродській

Під час роботи виставки вибраних творів народного художника України Юлія Аркадійовича Гальперіна в Одеському музеї західного та східного мистецтва родина митця передала до фонду Одеської національної наукової бібліотеки видання, що розкривають творчий шлях Майстра.

1.jpg

Юлій Аркадійович Гальперін народився в Одесі 12 березня 1928 року. Любов до малювання, із раннього дитинства пронесена крізь горнило військових випробувань, евакуацію, навчання в Одеському нафтовому технікумі, спрямовувала мистецьку долю Юлія Аркадійовича. Одночасно із навчанням в технікумі він працював художником в Торговельній палаті й Художньому фонді, співпрацював із одеським видавництвом «Маяк», пізніше вступив на факультет художнього оформлення книги Московського поліграфічного інституту. З 1971 року Ю.А. Гальперін є членом Союзу художників СРСР. В його творчій біографії понад 100 обласних, республіканських, всесоюзних й зарубіжних виставок, роботи митця представлені у музеях України та Росії, зберігаються в приватних зібраннях в Росії, Україні, Арменії, Канади, Німеччини, Ізраїлю, Франції.

Родина Майстра, що відійшов у вічність 27 травня 2015 року, дбайливо зберігає пам’ять про видатного одеського митця із світовим ім’ям.

Від імені своїх читачів Бібліотека щиро дякує дружині митця, заслуженому діячу мистецтв України Анні Семенівні Чорнобродській за можливість долучитися до благородної справи збереження й популяризації творчої спадщини Юлія Гальперина та запрошує до бібліотеки познайомитися із наступними виданнями:

Гальперин Ю. Портреты и образы : альбом. – Одесса: Астропринт, 2011. – 111 с. 

Artist Yuli Galperin. – Kiev: Impex Group Ltd., 1993. – 81 p.

04.jpg

10.06.2016

Створено: 10.06.2016
Останнє оновлення: 14.06.2016
Переглядів: 509© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.