Презентація книги Олени Юрачки

У рамках XVII Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» відбулася презентація книги Олени Юрачки «Не жалей ни о чем, дорогая» («ВМВ», 2016) та нових можливостей у виготовленні та оправі книг видавництва-друкарні ТОВ «ВМВ».

Під час презентації виступила генеральний директор ТОВ «ВМВ» Вікторія Сергіївна Плеханова, яка розповіла про особливості роботи видавництва, досягнення в сфері друкарського процесу та ознайомила із новими можливостями оправлення. Видавництво-друкарня «ВМВ» працює на ринку Одеси та Південного регіону України з 1998 року. Спочатку друкарня «ВМВ» надавала лише послуги з друку газет. У 2001 році було відкрито цех листового офсетного друку, в 2005 році запущено лінію книжкової оправи Schmedt та вдосконалено цех післядрукарської обробки. На початку 2013 року в друкарні було встановлено цифрову друкарську машину Xerox 700i, яка у найкоротший термін виготовляє продукцію високої якості тиражем від одного примірника.


Також було презентовано кілька нових видань, які вийшли друком у «ВМВ», а саме альбом одеського художника Анатолія Синішина (Синішин А. Живопис, графіка, дизайн. Альбом. – О. : ТОВ «ВМВ-Принт», 2016. – 288 с.) та яскраву ілюстровану збірку кулінарних рецептів з риби (Вилково. Рыбная кухня липован: истории, традиции, современность / авт. кол.: В.И. Чебаненко, М.Е. Жмуд, Ю. Колев, В. Сокольниковой. – Одесса, ВМВ, 2013. – 128 с.: илл.). Про технічну сторону роботи над книгами розповіла Вікторія Плеханова, а про підготовку видань самі автори – Анатолій Синішин та Валерій Чебаненко.


Автор чотирьох книг, одеська письменниця Олена Юрачка презентувала свою нову роботу «Не жалей ни о чем, дорогая». Педагог, психолог, журналіст, Олена Петрівна Юрачка має великий життєвий досвід, яким вона із задоволенням ділиться зі своїм читачем. Її книги дають надію, підтримують у хвилини сумніву та відчаю. Вони читаються легко, на одному диханні. «Не жалей ни о чем, дорогая» – це перша частина роману про те, які випробування випадають на долю героїв у наші дні.


Наталя Миколаївна Чернего – філолог, провідний бібліограф довідково-інформаційного відділу ОННБ виступила із доповіддю «Естетика любові в романі О. Юрачки «Не жалей ни о чём, дорогая». В своєму повідомленні вона навела порівняльний аналіз головних героїнь декількох любовних романів різних авторів та різних епох, звернула увагу на те, наскільки різняться книги написані в різний час, але на одну тематику, а також привітала автора із виходом такої чудової нової книги.


Після презентації відбулася автограф сесія усіх присутніх авторів.

ФОТОРЕПОРТАЖ

01.jpg

Гості презентації

02.jpg

Генеральний директор ТОВ «ВМВ» Вікторія Сергіївна Плеханова презентує нові видання

03.jpg

Анатолій Синішин розповідає про свою книгу

04.jpg

Валерій Чебаненко розповідає про роботу над книгою “Вилково. Рыбная кухня липован: истории, традиции, современность”

05.jpg

06.jpg

07.jpg

Олена Юрачка презентує свою нову книгу “Не жалей ни о чём, дорогая”

08.jpg

Виступ Наталі Миколаївни Чернего

09.jpg

Автори підписують видання для своїх прихильників

01.06.2016

Створено: 01.06.2016
Останнє оновлення: 14.06.2016
Переглядів: 744© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.