Рік англійської мови в Україні

Україна зробила спробу побити світовий рекорд Гіннесса.

УкраїнаSpeaking!

28 травня у рамках Року англійської мови відбулась історична подія –  Україна зробила спробу побити світовий рекорд і провести найбільший урок англійської мови у світі. Одеса приєдналася до такої ініціативи.

1.jpg

Інтерактивний урок, тривалістю у 35 хвилин, проводили по всій Україні в один і той самий час. В Одесі урок відбувся в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку», який діє в Одеській національній науковій бібліотеці за підтримки Посольства США в Україні. На події були присутні 46 учасників, двоє спостерігачів, розпорядник та лідер, який саме і проводив урок.

За прогнозами організаторів, загальноукраїнський урок з англійської мови має зібрати понад 9 000 учасників. Торік до Книги рекордів Гіннесса потрапила Німеччина, яка зібрала 6 300 знавців англійської мови.

«Найбільший урок англійської мови» на рекорд в Книгу Гіннесса провела волонтер центру, викладач англійської мови Наталія Гокінс.

Результати будуть відомі після 15 червня

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

31.05.2016

Створено: 31.05.2016
Переглядів: 550© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.