Зустріч з Юрієм Шеляженком

20 травня в читальному залі Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки імені М. Грушевського в рамках ХVII Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» відбулася зустріч з видавцем, журналістом, письменником та публіцистом Ю.В.Шеляженком.

1_dscn1605.jpg

Автор публіцистичних, релігійних, прозових та поетичних книжок у своїх виданнях порушує важливі теми сьогодення, зокрема тему свободи особистості, свободи слова та свободи людства, про що йшлося у його виступі.

Докладними дослідженнями складових свободи особистості та свободи слова поділився з присутніми у вступній промові голова ГО "Народна рада Майдану", провідний бібліотекар ОННБ Арсен Григорян.

Юрій Вадимович доповнив виступаючого своїми міркуваннями, уточнивши, що свобода кожної людини – це не тільки особиста свобода, а й відповідальність за все, що коїться навколо. Автор представив нову збірку ідеалістичної публіцистики «Свобода людства» з власним оригінальним баченням світової кризи і шляхів виходу з неї та декілька попередніх видань («Я – традиція», «Самоучка», «Душа – це людина в центрі буття»). Під час розмови з гостями Юрій Шеляженко відповів на запитання та прочитав декілька своїх віршів.

3_dscn1590.jpg

Розмова вийшла насиченою й цікавою, за що відділ створення та організації електронних ресурсів ОННБ дякує всім учасникам зустрічі.

dscn1639.jpg

Окремі слова вдячності за дружню атмосферу та гостинний прийом хочеться передати співробітникам Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки імені М. Грушевського, особливо заступнику директора Одеської ОУНБ ім. М.Грушевського Полянці Тетяні Миколаївні. Вона акцентувала увагу присутніх на важливості проведення таких зустрічей та Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині».

26.05.2016

Створено: 26.05.2016
Оновлено: 27.05.2016
Переглядів: 1757
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.