Екскурсія для ОРІДУ НАДУ

18 травня 2016 р. під час відзначення Дня науки, для викладачів і студентів ОРІДУ НАДУ в ОННБ відбувся огляд книжкової виставки «Від державного управління до публічного адміністрування».

В електронному читальному залі ІРЦ "Вікно в Америку"

Виставка була представлена у Правовому центрі ОННБ. Проведення заходу було ініційоване професором кафедри С.Є.Саханєнком та старшим викладачем кафедри С.М.Чижовою з метою ознайомлення працівників, викладачів, аспірантів, слухачів інституту із новими надходженнями до універсального підсобного фонду ОННБ відповідно до зазначеної вище тематики.

У відділі краєзнавства "Одесика"

Підготувала тематичну книжкову виставку та провела бібліографічний огляд представленої літератури Л.І.Шекера, провідний бібліограф Центру правової інформації довідково-інформаційного відділу. Під час заходу з новими виданнями, що вийшли в Одеському регіональному інституті державного управління при Президентові України (ОРІДУ НАДУ) ознайомила старший викладач кафедри Державного управління і місцевого самоврядування С.М.Чижова, яка передала в дар бібліотеці нові видання провідних фахівців вишу. На заході були присутні викладачі та аспіранти ОРІДУ НАДУ. Для них була організована екскурсія по бібліотеці, яку провела провідний бібліотекар Тетяна Гюмюшлю. У межах заходу проведено ознайомлення з такими відділами бібліотеки: електронним читальним залом, проектом «Вікно в Америку» та Internet-центром; Канадсько-українським бібліотечним центром; залом «Українці в світі»; німецьким читальним залом в Одесі; відділом краєзнавства «Одесика»; відділом мистецтв.

У відділі мистецтв

 Проведення цього заходу, безперечно, сприятиме подальшій розбудові Української держави, розвитку публічного адміністрування, яке відіграє важливу роль у формуванні самоусвідомлення громадян нашого суспільства.

Екскурсія бібліотекою

 25.05.2016

 

Створено: 25.05.2016
Переглядів: 454© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.