Мистецький ярмарок

20 травня під час проведення XVIІ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» відбувся «Мистецький ярмарок». У ярмарку взяли участь майстри народного мистецтва України та, зокрема, лауреати обласної премії ім. Р. Палецького, заснованої Одеським обласним центром української культури, а саме: Тетяна Аргатюк представила свої роботи у техніці бісероплетіння; Алла Діасамідзе та Лілія Ліптушенко – посуд та прикраси з використанням петриківського розпису; Оксана Долгих – народну ляльку з кукурудзяного листя, гаманці зі шкіри; Олена Овчіннікова – народну лялку-мотанку; Сергій Пташенчук – керамічні народні музичні інструменти; Ольга Пилка – в’язані вироби елементів одягу.

Під час ярмарку було проведено майстер-клас з петриківського розпису та витинання. Його провела майстер народного мистецтва України, член Одеської обласної організації НСХУ Алла Григорівна Діасамідзе. Зібралося багато охочих дізнатися про таємниці та особливості петриківського розпису. Адже це унікальний вид народного мистецтва України, який було включено до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО. 

Інтерв`ю з Оленою Овчінніковою

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

24.05.2016

Створено: 24.05.2016
Останнє оновлення: 25.05.2016
Переглядів: 920
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.