Мистецький ярмарок

«Мистецький ярмарок», який вже другий рік поспіль проводитиметься під час роботи XVII Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині», пропонуватиме своїм відвідувачам вироби декоративно-прикладного мистецтва. Акція відбудеться у перший день роботи виставки-форуму, 20 травня, в дворі бібліотеки.

 

В ній візьмуть участь відомі народні умільці з Одещини, зокрема лауреати обласної премії ім. Ростислава Палецького, заснованої Одеським обласним центром української культури. Будуть представлені вироби, виконані в різних техніках декоративно-прикладного мистецтва, а саме: бісеро- та соломоплетіння, петриківський розпис, художня кераміка, народна іграшка, а також українські обереги, вироби зі шкіри та мотузки.

В рамках мистецького ярмарку планується проведення майстер-класу з петриківського розпису та витинання. Його проведе майстер народного мистецтва лауреат обласної премії ім. Р. Палецького Алла Григорівна Діасамідзе. 

Організатори докладуть зусиль, аби нинішній «Мистецький ярмарок», як і минулорічний, пройшов успішно та викликав живий інтерес в учасників та гостей книжкового форуму.

Детальніша інформація про ярмарок – за тел. 723-45-36 (Надія Яцун)

Мистецький ярмарок - 2015

12/05/2016

Створено: 12.05.2016
Останнє оновлення: 18.05.2016
Переглядів: 1205
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.