XVII виставка-форум. Прес-конференція

Учасники прес-конференції: Віктор Денісов, Ольга Бельницька, Тетяна Палій, Дар Лівшиць та Юрій Работін

26 квітня 2016 р. у конференц-залі Одеської обласної організації Національної спілки журналістів України відбулась прес-конференція, присвячена проведенню XVІІ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині».
Відкрив прес-конференцію Юрій Работін, голова правління Одеської обласної організації НСЖУ. Про основні події, широкий спектр заходів та родзинки ХVІІ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещини» розповіла Ольга Бельницька, заступник генерального директора ОННБ з бібліотечної роботи, заступник голови оргкомітету ХVІI Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині».

Про необхідність збереження історичних традиції проведення виставок в Одесі та важливість сучасного книговидання для інтелектуального розвитку особистості йшлося у виступі Віктора Денісова, доцента Одеської національної морської академії, заступника голови оргкомітету ХVІI Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині».
Про Свято дитячої книги та його проведення у рамках XVІІ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» розповіла Тетяна Палій, директор Одеської обласної бібліотеки для дітей, член оргкомітету ХVІI Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині».
На важливості популяризації дитячого читання та особливості створення сучасних дитячих видань наголошував Дар Лівшиц, директор ПП «Одесакнига», член Української асоціації видавців і книго розповсюджувачів.

Огляд видань, які представлені на конкурс «Краща книга виставки-форуму 2016» провела Тамара Кухарук, завідувач відділу зв’язків з громадськістю ОННБ.

26.04.2016

Створено: 26.04.2016
Переглядів: 979© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.