До Міжнародного дня Землі

Глобальність процесів деградації земель і опустелювання, а також зумовлені ними наслідки екологічного і соціально-економічного змісту, серед яких – поширення бідності, голоду, локальних конфліктів та провокування вимушеної міграції населення, сьогодні добре усвідомлює більшість країн світу. Проблеми деградації земель продовжують загострюватися і в Україні.

Серед запрошених: С. Г. Голубєва, директор музею Одеського державного екологічного університету, Л. М. Горобченко, м.н.с. науково-дослідного відділу промислового органічного землеробства Інженерно-технологічного інституту біотехніки Національної академії аграрних наук України, викладачі кафедри менеджмента Одеського державного екологічного університету, канд. екон. наук, доценти: В. А. Хлібина, К. В. Смирнова, О. В. Жабнерчук.

З нагоди Міжнародного дня Землі (22 квітня) інформаційний сектор з питань екології довідково-інформаційного відділу Одеської національної наукової бібліотеки 19 квітня провів День фахівця, у якому взяли участь викладачі і студенти Одеського державного екологічного університету, провідні фахівці Інженерно-технологічного інституту біотехніки Національної академії аграрних наук України. У рамках заходу експонувалися видання з фондів ОННБ, у яких висвітлено основні екологічні проблеми людства та природоохоронні документи. Захід спрямований на об’єднання людей у справі захисту навколишнього середовища.

З доповіддю на тему: “Роль біотехніки в розвитку біотехнології та мікробіології иступила” Л.М. Горобченко, молодший науковий співробітник науково-дослідного відділу промислового органічного землеробства Інженерно-технологічного інституту біотехніки Національної академії аграрних наук України.

До заходу фахівці сектору підготували тематичну виставку з оглядом - “Деґрадація земель та опустелювання – глобальна проблема”.

Н.П. Лошкарьова, фахівець інформаційного центру з питань права та екології ОННБ, розповіла про День Землі і ознайомила присутніх з тематичною виставкою.


Про історію Одеської національної наукової бібліотеки розповів Г.В. Подгорний, бібліограф 1 категорії довідково-інформаційного відділу ОННБ.

Слухачі – викладачі та студенти Одеського державного екологічного університету.


21.04.2016

Створено: 21.04.2016
Переглядів: 461© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.