Презентація книг Дмитра Щербаня

14 квітня 2016 року у відділі краєзнавства «Одесика» відбулася презентація книг письменника, юриста, журналіста, члена Харківської обласної організації Національної спілки письменників України Дмитра Івановича Щербаня "З Саші, від кринок... (Спогади й не зовсім прокурорські роздуми)" (2012); "Опальний секретар (Спогади та діалоги колишніх прокурора і першого секретаря райкому партії про закон, законність і людські долі") (2013) та "З дистанції часу (Погляд на прожите та дещо із розмов колишніх прокурора району з першим секретарем обкому партії) (2015).

Дмитро Іванович народився 27 жовтня 1951 року в селі Саша Теплицького району на Вінниччині. Після закінчення середньої школи працював на шахті «Західно – Донбаська №4» тресту Павлоградвугілля на Дніпропетровщині. Служив у військовій частині, дислокованій у м. Харкові. Працював автокранівником на Харківському моторобудівничому заводі «Серп і молот», навчався в юридичному інституті. 27 років пропрацював на посадах слідчого прокуратури та прокурора відділів прокуратури Харківської області. З 2008 року публікується в районній та обласній періодиці. У жовтні 2010 році прийнятий до Національної спілки журналістів України.


Створено: 18.04.2016
Переглядів: 428© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.