До 350-річчя Евлії Челебі. Круглий стіл


24 березня 2016 р. в приміщенні Одеської обласної державної адміністрації (пр. Шевченка, 4), відбувся круглий стіл, присвячений 350-річчю від часу перебування на землях південної України та Криму видатного турецького мандрівника, історика та географа Евлії Челебі. Тема заходу безпосередньо пов'язана з Одеським регіоном та Кримом, які під час своїх мандрівок неодноразово відвідував Е.Челебі, залишивши опис культури, побуту, традицій та вірувань народів, що населяли наш край в своїй 10-томній праці «Книга мандрів».

В роботі круглого столу взяли участь провідні вчені та громадські діячі з Києва, Харкова, Донецька, Криму, Одеси та Польщі. Серед тем, які обговорювалися під час круглого столу: українсько-турецькі стосункіи, історія взаємовідносин ісламу та християнства на півдні України.

Організатори: Управління культури і туризму Одеської обласної державної адміністрації, Український центр ісламознавчих досліджень та Всеукраїнська асоціація громадських організацій «Альраїд».

Співробітники довідково-інформаційного відділу та зв’язків з громадськістю і реклами ОННБ під час заходу представила книжкову виставку з оглядом літератури, яка присвячена видатному турецькому мандрівнику.

Евлія Челебі. Довідка

Література з фонду ОННБ

Співробітники ОННБ з учасниками і організаторами зустрічі. У центрі Саїд Ісмагілов, муфтій Духовного управління мусульман України "Умма" (Київ) та модератор круглого столу Надія Яшан - радник голови ОДА

Серед учасників заходу - декан історичного факультету ОНУ ім. І.І.Мечникова В`ячеслав Кушнір (справа)

Під час презентації виставки. У центрі учасник круглого столу, історик і краєзнавець Олександр Степанченко (Одеса)

29.03.2016

Створено: 29.03.2016
Останнє оновлення: 30.03.2016
Переглядів: 412© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.