Семінар для працівників шкільних бібліотек

14-15 березня 2016 р.в ОННБ, в рамках співпраці з Одеським обласним інститутом удосконалення вчителів відбувся семінар для бібліотекарів шкільних бібліотек Одеси та області. У семінарі взяли участь фахівці з міст Одеса, Южне, Рені, Іллічівськ, а також з районів Одеської області.

В перший день занять було організовано екскурсію, під час якої бібліотекарі мали можливість ознайомитись з історією, унікальними фондами, роботою структурних підрозділів та інформаційних центрів нашої Бібліотеки.

15 березнябули проведені заняття з підвищення кваліфікації, на яких з лекціями, оглядами видань, повідомленнями та консультаціями виступили провідні фахівці ОННБ. Розпочалися заняття виступом заступника генерального директора з наукової роботи Л.В. Арюпіної «Одеська національна наукова бібліотека – ХХІ століття». Дуже емоційною була лекція-розповідь завідувача сектору «Закордонне українство» Г.І. Єфімової про поетів розстріляного відродження.

Бабушкіна І.В., головний бібліотекар науково-бібліографічного відділу, доповіла про хронологічний розпис дореволюційних газет в ОННБ.

Як відомо, 2016 рік оголошено роком англійської мови в України. Про участь нашої бібліотеки в заходах, присвячених цій події, розповіла завідувач відділу міжнародних проектів Н.М. Диба.
А на завершення, Т.В. Біла, провідний методист науково-дослідного відділу, поділилася із слухачами порадами психолога «Особисті уявлення про світ як основа професійної комунікації».

Створено: 17.03.2016
Переглядів: 399© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.