Мазепа як метафора… Зустріч з А. Каратницьким

23 березня о 17.00 в ІРЦ «Вікно в Америку» (вул. Пастера, 13) м. Одеси відбудеться зустріч з відомим американським політологом Адріаном Каратницьким. Тема зустрічі: «Мазепа як метафора: відлуння історії у боротьбі сучасної України за суверенність».

Адріан Каратницький, відомий американський політолог, говоритиме про роль українського національно-визвольного руху часів Мазепи та козацьких повстань у формуванні перших проявів «русского мира» і як цей концепт досі впливає на українсько-російські відносини.
Адріан Каратницький – старший науковий співробітник Атлантичної Ради США та керівник програми «Українсько-північноамериканський діалог». У 1993-2004 роках обіймав посаду президента «Freedom House». За час свого керівництва розробив програми надання допомоги демократичним і правозахисним рухам у Білорусі, Сербії, Росії й Україні та низку довгострокових порівняльних аналітичних досліджень у галузі демократичних процесів та політичних реформ. Протягом дванадцяти років керував рейтинговим дослідженням «Свобода у світі» та був співредактором щорічного видання «Nations in Transit» («Країни перехідного періоду»), присвяченого вивченню реформ у пост-комуністичному світі.
Відвідувачі матимуть можливість поставити питання, поділитися думками та поглядами.

Підсумки цієї зустрічі підіб'ють 25 березня, під час панельної дискусії за участю Поли Добрянські, Джона Гербста та Адріана Каратницького в Американському домі (вул. М.Пимоненка, 6, м. Київ).
Контактна особа для ЗМІ:
Організатори заходу: Американський дім (Київ) та Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» (Одеса) – Диба Наталія, 0663307428, 048 7706201

Прес-реліз

14.03.2016

Створено: 18.03.2016
Переглядів: 583© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.