Без громадянства: актуальна тема

10 грудня 2015 р. в Правовому центрі ОННБ відбулася зустріч із представниками Одеської обласної організації «Комітет виборців України» Ігорем Бріношем та юристом Христиною Кабаковою. Вона проходила за результатами нещодавньої прес-конференції, проведеної в Одеському обласному центрі зайнятості, яка була приурочена до Дня прав людини. Предметом розгляду засідання стала актуальна на сьогодні тема “Без громадянства”.

Юрист Христина Кабакова і Ігор Бринош, заступник голови ООО "Комітет виборців України"

Під час зустрічі було презентовано результати надання безкоштової правової допомоги і захисту прав людини в Одеській області в 2015 році. Також було презентовано програму XII Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини. На розсуд слухачів було представлено анонси 11 фільмів, і вони мали змогу проголосувати за кінострічку, яку хотіли би переглянути в стінах бібліотеки.

Створено: 16.12.2015
Переглядів: 690© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.