Сталий розвиток: вода. Інтерактивна конференція

Співробітники сектору інформаційного забезпечення з питань екології ОННБ взяли участь в інтерактивній конференції «Сталий розвиток: вода», яка відбулась 11 грудня в Одесі в рамках Кліматичної конференції в Парижі (з 30 листопада по 12 грудня 2015 р.). Вона відбулася в межах Рамкової конвенції ООН про зміну клімату.

Під час зустрічі, ведучий конференції Сирил Дюфер (Франція) розповів про такі актуальні питання, як водні ресурси Землі, споживання та розподіл води, стічні води, забруднення води, бутильована та мінеральна вода, доступ до питної води.

Сирил Дюфер супроводжував свій виступ відеорядом, а також діаграмами та графіками, які наглядно демонстрували водні проблеми Землі. Після кожного блоку доповіді було поставлено тематичні запитання і учасники конференції мали змогу дати відповіді за допомогою електронних пристроїв для голосування. За результатами інтерактивного голосування учасники конференції, які дали правильні відповіді на всі питання отримали заохочувальні призи (на фото внизу).

Подібні зустрічі пройшли й в інших містах України – Києві, Харкові, Рівному, Львові, Дніпропетровську та Запоріжжі. У кожному місті тематика конференції була унікальною. Зокрема, розглядались наступні питання: поводження з побутовими відходами, збереження біорізноманіття, проблеми енергетики, виснаження природних ресурсів, харчові відходи.

Під час зустрічей також було оголошено деякі рішення, прийняті на конференції в Парижі. Серед них наміри до 2020 року скоротити витрати на освітлення міста на 30 %, а також повна відмова від використання поліетиленових пакетів.

Створено: 15.12.2015
Переглядів: 775© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.