До Дня Святого Миколая. Акція

12 грудня 2015 р. в ОННБ з нагоди Дня Святого Миколая спільно з КУ «Міський центр гуманітарної допомоги, інформаційного та господарчого забезпечення» департаменту праці Одеської міськради та Одеського театрально-художнього училища провели спільну благодійну акцію для дітей із малозабезпечених родин.

Бібліотекарі підготували також книжково-ілюстративну виставку «До Дня святителя Миколая», на якій були представлені книжки та періодичні видання із фондів ОННБ, а також рідкісні видання, що висвітлюють життєвий шлях Миколи-Чудотворця.
Діти мали можливість ознайомитися з виставкою творів декоративно-прикладного мистецтва учнів Одеського театрально-художнього училища (ОТХУ). Їх увазі також було запропоновано театралізовану мініатюру «Ходить світом Святий Миколай», у якій були задіяні учні 1-го курсу ОТХУ (режисер-постановник Людмила Лугова). Запам’ятався яскравий музикальний номер – «Слово. Музика. Душа…» у виконанні самодіяльної групи дітей. Ними опікується КУ «Міський центр гуманітарної допомоги, інформаційного та господарчого забезпечення» (художній керівник Тетяна Білоус).
Про світ добра Миколи-Чудотворця розповіла представник центру Олена Кочегарова. Про діяння святителя на прикладі українського фольклору йшлося у доповіді викладача Надії Луценко.

На завершення святкового заходу на маленьких гостей чекали дарунки та солодощі від БФ «Круглий стіл Німеччини».

ФОТОРЕПОРТАЖ

Учні ОТХУ і Людмила Лугова – керівник-викладач 1-ї категорії музично-театральних дисциплін

Самодіяльний ансамбль Центру

Вихованці Тетяни Білоус

Олена Кочегарова, начальник відділу з реалізації соціальних програм населення в Приморському районі КУ «Міський центр гуманітарної допомоги, інформаційного та господарчого забезпечення»

Надія Луценко, викладач української мови та літератури ОТХУ

З експонатами виставки знайомить співробітник ОННБ Валентина Колесникова

Світлина на пам`ять

Створено: 14.12.2015
Переглядів: 860© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.