Про авто: цікаві сторінки…

Книжка є універсальним джерелом знань, а бібліотека відкритим простором для усіх допитливих. Це підтвердила нетрадиційна для подібного закладу акція, яку 2 листопада 2015 р. ініціювали співробітники ОННБ. У читальному залі на відвідувачів чекала змістовна книжково-ілюстративна виставка «Про авто: цікаві сторінки…», а під стінами найстарішої книгозбірні відбувся майстер-клас «Nissan Skyline та сучасний тюнінг автомобілів».

Знайомство з експонатами виставки

Перформанс викликав зацікавлення у більш, ніж сотні молодих відвідувачів бібліотеки – викладачів та студентів Одеського центру професійно-технічної освіти та представників автолюбительського клубу «Ufo_engineering». У межах фотозони перед фасадом бібліотеки знаходилось ексклюзивне авто Nissan Skyline R 32, де його власник Олександр Буряк дав майстер-клас на тему тюнінгу (допрацювання) подібного автомобіля. Програма, яка проходила в рамках циклу «Цікаві зустрічі», включала також бібліографічний огляд згаданої виставки, екскурсію по бібліотеці та запис у її постійні читачі.

Елегантне авто - респект і комфорт

Організатор відомих автозаходів м. Одеси, лауреат багатьох всеукраїнських авто конкурсів Вадим Блехман зазначив важливість проведення подібних заходів для сучасної молоді саме в бібліотеці – науково-просвітницький перлині нашого міста. Викладач центру профтехосвіти, майстер виробництва Федір Чапура висловив пропозицію щодо залучення студентів для досліджень з історії автопромисловості у нашому місті з паралельним проведенням подібних нестандартних акцій.

Представники молодіжного автоклубу "Ufo_engineering" стали читачами ОННБ. У центрі на другому плані Олександр Буряк, друга справа автор проекту Анна Темнюк. Зліва на першому плані Вадим Блехман

Масовість акції, яка тривала впродовж дня, активність молоді дали своєрідний старт для нової: «Бібліотека – територія креативних ідей». Вона передбачає поєднання сучасних різнопланових захоплень молоді та цікавого простору наукової літератури.

«Про авто: цікаві сторінки…»

Телерепортаж

Створено: 03.11.2015
Переглядів: 2946© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.