До Міжнародного дня Чорного моря

Чорне море вважають найбільш загазованим серед морів земної кулі. Одна із серйозних проблем – велика маса сірководню, який накопичується на його дні. «Сірководневе зараження Чорного моря та його вплив на екосистему» – саме так сформулювали тему зустрічі зі студентами Одеського державного екологічного університету її організатори. Вона відбулася 28 жовтня 2015 року в ОННБ напередодні Міжнародного дня Чорного моря (31 жовтня ).

До заходу працівники інформаційного центру з питань екології довідково-інформаційного відділу ОННБ підготували змістовну книжково-ілюстративну тематичну виставку.

Інші матеріали цієї теми


З доповіддю «Сірководень в акваторії Чорного моря» виступив В.І. Михайлов, д-р геогр. наук, проф. кафедри автоматизації та управління технологічними процесами Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова.


Огляд тематичної виставки «Сірководневе зараження Чорного моря та його вплив на екосистему» провела Н.П. Лошкарьова, бібліограф 1 кат. інформаційного центру з питань екології довідково-інформаційного відділу бібліотеки.


Гостями бібліотеки були майбутні екологи - студенти та викладачі екологічного університету. Зацікавленість цією темою виявили також працівники ОННБ.

Створено: 30.10.2015
Переглядів: 467© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.