До Дня захисника України та Дня Українського козацтва

З 13 по 23 жовтня в Одеській національній науковій бібліотеці буде проведено бібліотечну благодійну акцію «Бібліотека – захисникам України»: з нагоди всеукраїнського Дня захисника України та Дня Українського козацтва. Подібні заходи відбуваються в бібліотеці вперше, і проводяться відповідно до указу президента України №497/2015. Їх мета – вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження та розвиток національних військових традицій, належне відзначення Дня захисника. Свято встановлене у 2014 році.

В рамках акції:
- бібліографічний огляд книжково-ілюстративної виставки «Козацькому роду нема переводу» до Дня захисника України та Дня Українського козацтва;

- безкоштовний запис до бібліотеки та безкоштовне екскурсійне обслуговування для військовослужбовців, учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, учасників Революції гідності, ветеранів війни та військової служби, учасників українського визвольного руху, членів сімей загиблих (померлих) воїнів.

В Одеській національній науковій бібліотеці також триває Всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна» по збору книжок для бібліотек військових частин Збройних сил України, що має на меті патріотичне виховання у Збройних Силах України, підвищення освітнього рівня військовослужбовців.

Створено: 08.10.2015
Переглядів: 1498© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.