До Дня знань


До Дня знань з 2 по 5 вересня 2015 р. в ОННБ було експоновано книжкову виставку - «Інновації в сучасній українській педагогіці та європейський досвід». Експозиція включала найновіші видання з педагогіки, наукові розвідки в періодичних виданнях, монографії та праці, що висвітлюють актуальні питання сучасної педагогіки та новітні європейські інновації.

Також співробітниками бібліотеки був організований цикл виїзних заходів. Так, 2 вересня 2015 р. для студентів і викладачів ПНПУ ім. К.Д.Ушинського на кафедрі української філології було проведено виїзну книжкову виставку «Інновації в сучасній українській педагогіці».
Наступного дня, 3 вересня 2015 р., в Одеському педагогічному училищі під час засідання педагогічної ради було проведено виїзний книжково-бібліографічний огляд літератури «Сучасні педагогічні дослідження та європейський досвід».
Подібні виїзні тематичні виставки дають можливість викладачам і студентам ознайомитися із новинками з педагогіки, які поступили до фондів національної книгозбірні. На цьому акцентував увагу під час згаданого заходу в ПНПУ ім. К.Д.Ушинського доцент університету, відомий літературознавець Володимир Сподарець.

Бібліографічний огляд представленої в експозиції літератури провела провідний бібліотекар відділу зв’язків з громадськістю і реклами Валентина Колесникова.

Створено: 02.09.2015
Переглядів: 393© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.