До 120-річчя Леоніда Утьосова. Анонс


3 вересня 2015 р. о 14:00 в головному читальному залі ОННБ ім. М.Горького відбудеться презентація нових видань Бориса Самойловича та Едуарда Борисовича Амчиславських «Я родился в Одессе…» і «Одесский консул в столице». Презентація відбудеться за участі одного з авторів Е.Б.Амчиславського.

Автори і видавці – батько і син Борис та Едуард Амчиславські, відомі дослідники, одесити, що мешкають у США. Дослідженню життя і творчості Леоніда Утьосова вони присвятили не один десяток років і є засновниками Музею-квартири ім. Л.Утьосова в Одесі. У своїх виданнях, що вийшли в Сполучених Штатах, автори на основі цікавих документів і фактів майстерно спростовують усілякі неточності та міфи щодо легендарної постаті всесвітньо відомого артиста, які, до речі, дуже часто зустрічаються не тільки в Інтернеті, а й в друкованих виданнях. Книжки приурочені одразу трьом знаменним датам: 120-річчю від дня народження Леоніда Утьосова, 100-річчю від дня народження Едіт Утьосової та 50-річчю присвоєння Леоніду Утьосову почесного звання "Народний артист СРСР". Ці видання разом із попереднім багатотомником ("Я родился в Одессе..." : (по материалам архива фонда "Музей-квартира Л.О.Утёсова в Одессе") – Одесса, Нью-Йорк, 2009.) складають унікальну тетралогію, яку можна сміливо назвати «Утьосівською енциклопедією».

Див. у електрон. каталозі

Створено: 21.08.2015
Переглядів: 441© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.