Вітаємо із державними святами!


Шановні колеги, читачі, співвітчизники!

Колектив ОННБ вітає вас з нагоди Дня Державного прапора України та 24-ї річниці незалежності України. Ці дати відзначаються як найголовніші свята нашої країни, що стали поворотними віхами в історії розвитку Української держави і могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради миру й добробуту в нашому спільному домі.
Сьогодні південь нашої країни – Крим, окупований Росією, а на сході точиться запекла боротьба, де за підтримки сусідньої держави найманці та сепаратисти намагаються диктувати нам умови. У результаті на значній частині Донбасу зруйнована господарська інфраструктура, по всій країні з’явилися десятки тисяч біженців і тисячі жертв серед військових і мирного населення. Це не може не позначатися на загальному добробуті усіх наших громадян.
У цей нелегкий і драматичний час, який став випробуванням Україні на державну зрілість, закликаємо вас проявляти солідарність з тими, хто веде боротьбу за територіальну цілісність країни, за нашу свободу і мир, які є запорукою стабільного розвитку і процвітання. Ми низько схиляємо голови перед жертвами неоголошеної війни. Народ, який веде справедливу боротьбу заради миру, який відчуває свою правоту, завжди перемагає.
Бережімо мир! Щиро зичимо усім здоров’я, щастя, достатку, кращої долі, сили і наснаги для нових звершень, на нові добрі починання в ім’я соборної незалежної процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

Колектив ОННБ імені М. Горького

Створено: 21.08.2015
Переглядів: 469© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.