Виставка-ярмарок «Зелена хвиля». Партнерство

6-9 серпня 2015 р. в Одесі відбулася ХІХ Міжнародна книжкова виставка-ярмарок «Зелена хвиля». У якості учасників і партнерів виступила і Одеська національна наукова бібліотека.
Активне творче партнерство ОННБ було відзначене дипломами, у тому числі завідувач відділу мистецтв бібліотеки, член журі конкурсу «Одеса на книжкових сторінках» Тетяна Щурова. Дипломами були відзначені видання співробітників бібліотеки, що взяли участь у ХІІ конкурсі «Одеса на книжкових сторінках» у номінаціях «Центри видавничої діяльності» та «Альбоми про Одесу», відповідно, Надія Яцун за бібліографічний покажчик «Бібліотека М.Ф. Комарова: каталог колекції Одеської нацiональної наукової бiблiотеки iменi М.Горького» (Одеса, 2013) та Володимир Кудлач за альбом-монографію «Головков Герасим Семенович, 1863-1909» (Одеса: Друк-Південь, 2014).

Створено: 10.08.2015
Переглядів: 532© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.