Редакційному відділу ОННБ – 45!

Співробітники редакційно-видавничого відділу ОДНБ
(нині ОННБ) ім. М.Горького Ірина Шелестович, Григорій Зленко, Валентина Березовська, Марта Десенко та Вікторія Бунякова. Фото кінця 1980-х р.

Редакційний відділ ОННБ імені М. Горького щойно відзначив своє 45-річчя.
Зі створенням у 1970 році редакційно-видавничого відділу значно зріс рівень підготовки та якість виданих бібліографічних посібників. Працівники відділу, що мали досвід не тільки редакторської роботи, але й вивчили специфіку підготовки бібліографічних посібників, налагодили тісну співпрацю з бібліографами бібліотеки, брали участь і у формуванні наукової тематики, і в безпосередній роботі над покажчиками. Понад сорок років редакційний колектив очолював заслужений діяч мистецтв України Григорій Дем'янович Зленко. З жовтня 2012 року відділом завідує Наталія Георгіївна Майданюк. Незмінно впродовж усіх цих років у відділі працюють провідні редактори Ірина Сергіївна Шелестович та Марта Леонтіївна Десенко.


"Редакційний відділ ОННБ імені М. Горького". Електронна презентація

Яскравою сторінкою в історії культури Одеси й України є біографія Одеської національної наукової бібліотеки імені М. Горького, якій вересневими днями 2014 року виповнилося 185 років. До цієї дати працівники бібліотеки підготували кілька ґрунтовних видань. Колеги з інших бібліотек і читачі схвально відгукуються про ці наукові праці.
З науковим доробком бібліотеки у 2014 році нещодавно були ознайомлені й учасники всеукраїнського семінару для бібліографів "Науково-бібліографічна діяльність бібліотек: сучасний стан і тенденції розвитку", який відбувся в Києві, у Національній парламентській бібліотеці України, 19-21 травня 2015 року. З інформацією про науково-видавничу діяльність бібліотеки та електронною презентацією нових видань виступила завідувач науково-бібліографічного відділу ОННБ імені М. Горького Лариса Миколаївна Бур'ян.

Інші публікації:

Біографія М.Ф. Чумакова;
"Творячи літопис "Горьківки"
"Скарбниця культури 1829-2014. Вип.4"
"Григорій Дем'янович Зленко"

Створено: 01.07.2015
Оновлено: 05.04.2018
Переглядів: 1416
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.