Цикл зустрічей «У кабінеті доктора Фрейда». Анонс

18 червня 2015 р. о 16.00 (четвер) в ОННБ ім. М.Горького відбудеться семінар-зустріч «У кабінеті Фрейда» на тему «Тривожні і повторюванні (нав'язливі) сновидіння». Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у семінарах-зустрічах (2-й поверх головного корпусу бібліотеки, вул. Пастера, 13).
В ОННБ ім. М.Горького минулоріч стартував цикл зустрічей «У кабінеті Фрейда», який проводить Міжнародна психоаналітична асоціація. Ці зустрічі є інформаційно-просвітницькою програмою, створеною за ініціативи італійських та швейцарських колег психоаналітиків з метою стимуляції інтересу до психоаналізу серед громадськості.
У програмі найближчих зустрічей будуть проведені семінари, дискусії, лекції, демонструватимуться фільми за найцікавішими і актуальними темам психоаналізу. Також Ви зможете дізнатися як відрізнити професійний психоаналіз від «дикого», де здобути професійну освіту, і де можна пройти особистий психоаналіз.
Ми починаємо наші зустрічі з того, з чого почався психоаналіз півтора століття тому — з постаті самого відомого психоаналітика і загадкової особистості — Зигмунда Фрейда.
Довідково-інформаційний відділ ОННБ ім. М.Горького запрошує користувачів бібліотеки та усіх бажаючих.
Додатково в бібліотеці експонуватиметься виставка літератури на тему «Фрейдівська теорія сновидінь».

.Зустрічі відбуваються 1 раз на місяць за адресою: ОННБ ім. М.Горького, вул. Пастера, 13.
Слідкуйте за програмою на веб-сайті бібліотеки
Контактні телефони:
067 480 54 39; 709 24 58 – Брусс Антоніна, ведуча програми;
093 573 93 49 – Житник Марина, завідувач ДІВ

Створено: 10.06.2015
Переглядів: 556© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.