Дискусійна студія: «Книга та читання в контексті часу»

14 травня 2015 р. під час роботи виставки-форуму була проведена дискусійна студія «Книга та читання в контексті часу» за участі директора Книжкової палати України ім. І. Федорова М.І.Сенченка, президента Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів О.В.Афоніна, директорів бібліотек міста і області, журналістів та інших зацікавлених осіб.

Зліва-направо: завідувач науково-методичного відділу ОННБ Світлана Гриценко (модератор зустрічі), заступник генерального директора ОННБ Ольга Бельницька, директор Книжкової палати України Микола Сенченко, генеральний директор видавництва "Наукова думка" Ігор Алексеєнко, директор ООУНБ ім. М.Грушевського Юліана Амельченко (крайня справа).

Під час круглого столу обговорювалися наступні питання: - читання як запорука духовного та культурного розвитку нації; державна політика підтримки та розвитку читання: що можемо ми? Роль бібліотек, навчальних закладів та професійних громадських об'єднань у розвитку читання в Україні; книга і читання в електронному форматі; шляхи популяризації читання та реклами книги; проблеми вільного доступу до інформаційних ресурсів.

Відгуки в пресі

Створено: 18.05.2015
Переглядів: 1087
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.