Свято книги у Білгороді-Дністровську

Вже стало традицією під час роботи Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» проводити виїзне Свято книги в райони області. Цьогоріч така акція мала місце у м. Білгороді-Дністровську, куди 15 травня 2015 р. завітали видавці та письменники – члени ООО НСПУ. Програма передбачала проведення книжкової виставки, благодійні акції, ділові зустрічі та презентації.
Розпочалося свято урочистостями в Бібліотеці ім. О.Пушкіна, у яких взяли участь міський голова Білгород-Дністровська Ігор Нановський, заступник генерального директора ОННБ ім. М.Горького Ольга Бельницька, заступник начальника управління культури і туризму, національностей і релігій Одеської облдержадміністрації Олена Петрова, президент Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів Олександр Афонін, інші офіційні особи.

Ігор Нановський

Ольга Бельницька

Олена Петрова

Олександр Афонін

За активну участь в організації виставки-форуму та сприяння популяризації вітчизняного книговидання грамотами були нагороджені міський голова Білгород-Дністровська Ігор Нановський, директор КУ «Білгород-Дністровська ЦБС» Раїса Салодунова та інші.

Формат свята передбачав благодійну акцію «Дарування книг бібліотекам м. Білгорода-Дністровського» від ОННБ ім. М.Горького та видавництв. Було подаровано 1311 книжок КУ «Білгород-Дністровська централізована бібліотечна система», дитячому будинку змішаного типу для дітей дошкільного та шкільного віку, а також Центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Білгород-Дністровської районної державної адміністрації. Білгорода-Дністровського, видавництва, книгорозповсюджувачі, бібліотекарі, члени асоціації літераторів «Буджак», громадськості.

Дарунки видавництва "Мистецтво" передає Ніна Прибєга

Подарунки від ОННБ ім. М. Горького та видавництв

Серед інших заходів – ділова зустріч «Роль місцевого самоврядування у культурному розвитку громади та підтримці читання». Під час якої розглядалися насупні питання: державна політика підтримки та розвитку читання; роль бібліотек, навчальних закладів та громадських об'єднань у розвитку читання; шляхи популяризації читання та реклами книги. У зустрічі взяли участь представники відділу культури м. Білгорода-Дністровського, видавництва, книгорозповсюджувачі, бібліотекарі, члени асоціації літераторів «Буджак», громадськості.

В Бібліотеці ім. О.Пушкіна відбулася також презентація книжки «Вісті з минулого» письменника Сергія Дмітрієва, голови Одеської обласної організації НСПУ. Серед інших зустрічі з письменниками, членами Одеської обласної організації НСПУ Олексою Різниківом та Станіславом Стриженюком.

Відгуки в пресі

Створено: 18.05.2015
Переглядів: 864© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.